Hakan Özoğuz kimdir, kaç yaşında, evli mi? Hakan Özoğuz’un sağlık durumu nasıl?

Hakan Özoğuz, 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşidir. Özoğuz kardeşi Gökhan ile birlikte, Pentagram’ın eski gitaristi Ümit Yılbar’dan gitar dersleri aldı. Gökhan Özoğuz ile birlikte Londra’da müzeik eğitimi aldı. 1990 yılında Athena kümesini kurdular. 1991 yılında Horror Dimensions isimli beş şarkılık bir demoyu kasede kaydettiler. 1993 yılında , 1993 yılında ise birinci albüm One Last Breath’i piyasaya sürdüler. 1998 yılında çıkardıkları Holigan albümü ile çıkış yakaladılar. 2001 yılında Türkiye ulusal basketbol ekibi için “12 Dev Adam” müziğini yazdılar. 2004 Eurovision Müzik Yarışı’nda Türkiye’yi “For Real” isimli müzikle temsil ettiler. Bu müzik 195 puanla dördüncü oldu ve o vakte kadar Türkiye’nin Eurovision tarihinde en fazla puan alan müzik oldu. 2015-2017 yılları ortasında O Ses Türkiye yarışında heyet üyesi oldu.

HAKAN ÖZOĞUZ KAÇ YAŞINDA?

Hakan Özoğuz 2022 yılı prestijiyle 45 yaşındadır.

HAKAN ÖZOĞUZ NERELİDİR?

İstanbul Fenerbahçe’de doğan Özoğuz aslen Gazianteplidir.

HAKAN ÖZOĞUZ EVLİ Mİ?

Hakan Özoğuz 2015 yılında Selin Cinnamon ile evlendi. Çiftin Mika isminde bir oğulları var.

HAKAN ÖZOĞUZ’UN SIHHAT DURUMU NASIL?

Athena kümesinin gitaristi Hakan Özoğuz’un lenfomaya yakalandığı öğrenildi.Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran 45 yaşındaki Özoğuz, geçtiğimiz günlerde Amerikan Hastanesi’nde tedavi gördü.

Tedavisi nedeniyle bir müddettir kimi konserlerde yer alamayan Özoğuz’un hastaneden taburcu olduğu öğrenildi.

Özoğuz da 11 Ağustos’ta tedavi nedeniyle bir müddet konserlere katılamayacağını Twitter’dan duyurup “Daha evvel de paylaşmış olduğum rahatsızlığımın tedavisinden ötürü önümüzdeki konserlerin kimilerinde yer alamayabilirim. Alanlarda görüşmek üzere arkadaşlar” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir