Casper Via F30 Plus tanıtıldı! 12gb ram ve 50mp kamera

Dünya mobilleştikçe, kullanıcıların ellerindeki telefonlardan beklentileri de değişiyor. Vakti verimli kullanma ve yaratıcılık ekseninde telefonlarından yüksek randıman elde etmek isteyen birçok kullanıcının gereksinimleri ise çoklukla karşılanmıyor. Bilhassa trendleri takip eden birçok tüketici, geniş ekrana, üstün teknolojiye sahip kameraya, güçlü bataryaya ve yüksek kapasiteli dahili belleklere sahip olan akıllı telefonlara gereksinim duyuyor. Türkiye’nin teknoloji markası Casper da bir akıllı telefondan daha fazlasını tüketicilerine sunmak için harekete geçti.

İnce, köşeli ve şık yapıya sahip 3 farklı premium rengiyle satışa çıkarılan en aktüel Android 12 işletim sistemini kullanan Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, yapay zeka dayanaklı başta 50MP olmak üzere 3 art kameraya sahip. 8 çekirdekli işlemci ile azamî güce ulaşılmasına ve 5.000 mAh’lık güçlü bataryasıyla da uzun pil ömrüne imkan tanıyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB VRAM (Sanal RAM) takviyesi ile toplam 12GB RAM’e çıkabilen telefon, uygulamalar ortası süratli geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansı vaat ediyor. Casper VIA’nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, görüntü ve fotoğraflarını uzun müddet arşivleyebileceği 128GB ROM’a sahip geniş depolama alanını da barındırıyor.

Yapay Zeka Takviyeli 50 MP Kamera ile Kusursuz Fotoğraflar

İşte “O” an dedirten ve en memnun dakikaların hatırlanmasına yardımcı olan fotoğrafların kusursuz olması için kullanılan kamera teknolojisi telefon tercihinde önemli kıymet arz ediyor. Yüksek teknolojiye sahip kameraların bulunduğu telefonlar da bu nedenle kullanıcıların birinci tercihini oluşturuyor. Yapay zeka dayanaklı Arcsoft 50MP ana kamerasıyla unutulmaz anları kusursuz fotoğraflayan Casper VIA F30 Plus, 2MP Bokeh (Portre) kamerası ile fotoğraflara derinlik katabiliyor, 2MP Makro kamerayla da en ince detayları yakalayabiliyor. Ayrıyeten 8MP’lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmesine yardımcı oluyor.

Geniş Ekranda Ultra Akıcı Performans Artık Mümkün

Kullanıcıların bir akıllı telefondan beklentisini karşılayabilecek özelliklerin başında depolama kapasitesi, akıcı kullanım sağlayacak güçlü işlemci, uzun pil ömrü ve geniş ekrana sahip olmak da yer alıyor. Geniş ekranlarda görüntüler izlemek ve oyun oynamak isteyen kullanıcılar 20:9 manzara oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık kıymetindeki HD 6.5” ekrana sahip Casper VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme tecrübesi yaşayabiliyor. Damla çentik ekranın bulunduğu VIA F30 Plus, 8.5mm incelikte olmasına karşın 8 çekirdekli işlemcisiyle çoklu misyonlarda de azamî süratte kullanım sunuyor. Dahili 8GB RAM ve 4GB VRAM (Sanal RAM) dayanağı ile 12GB’a çıkabilen telefon, süratli geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek oyun performansını da vadeden Casper VIA’nın yeni akıllı telefon modeli, tüketicilerin müzik, görüntü ve fotoğraflarını uzun mühlet arşivleyebileceği 128GB ROM’a sahip geniş depolama alanını da barındırıyor. 5000 mAh bedeline ve akıllı güç idaresi teknolojisine sahip pili sayesinde uzun batarya ömrü ve kaliteli tecrübeler de sunan VIA F30 Plus, kullanıcılara 1 şarjla 11 saat görüntü izlemeye ve 31 saat müzik dinlemeye imkan tanıyor. Dokunmatik parmak izi ve yüz tanıma sensörleriyle de yüksek güvenlik seviyesinde kullanımların gerçekleştirildiği yeni VIA F30 Plus, Android 12 sürümüyle de kullanıcılara en şimdiki ayrıcalıkları sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir