‘Camdaki Kız’ oyuncuları Selma Ergeç ve Tuğrul Tülek: Normalde böyle gezmiyoruz!

Kanal D’de her perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan ‘Camdaki Kız’da ‘Levent’ karakterini canlandıran Tuğrul Tülek, sette rol arkadaşlarıyla geçirdiği anları takipçileriyle paylaşmayı ihmak etmiyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda Camdaki Kız oyuncuları; Burcu Biricik, Feri Baycu Güler, Selma Ergeç ve Işık Sürer ile çekim ortasında poz vermişti. Tuğrul Tülek’in paylaştığı fotoğrafı Biricik de paylaşmış, bu kare beğeni toplamıştı.

“SEYİRCİLERİMİZ SAĞ OLSUN”

46 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz gün ise Sarıyer’deki bir Cadılar Bayramı partisinde görüntülenmişti. Tülek; “Oyuncu arkadaşlarım ile bir ortada olmaktan çok memnunum. Alışılagelmiş öykülerin dışına çıkıp çok farklı karakterler ile seyirci karşısı geldik, başarılı olmamızın değerli nedenlerinden biri de bu oldu bence” açıklamasını yapmış ve eklemişti:

Dışarıda daima ‘Levent enişte’ diye bağırıyorlar ve çok memnunum bu durumdan, seyirci ile bu bağı kurmak çok özel bir his benim için.

KIYAFETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

‘Camdaki Kız’ın ‘Levent’i ve Tülek’in eşini canlandıran, ‘Selen Koroğlu’ rolündeki Selma Ergeç; son olarak evvelki akşam Cihangir’de objektiflere takıldı. Birlikte setten çıktıklarını söyleyen ikilinin üzerindeki bornoz ve gecelik şekli elbiseler dikkat çekti.

Basın mensuplarıyla konuşarak, “Cihangir’de olağanda bu türlü dolaşmıyoruz” açıklamasını yapan Selma Ergeç; “Bunlar bizim set kıyafetlerimiz” diyerek kahkaha attı.

“GİDİP DİNLENME VAKTİ”

Setin devam ettiğini söyleyen ikili, “Her şey çok düzgün gidiyor. Yeni karakterler gelecek ortamıza. Kıssayı bayağı öbür yere götürecekler” tabirlerini kullandı. Birbiriyle daima şakalaşan oyuncular, daha sonra araçlarına gittiler ve; “Bugünlük set bitti. Gidip dinlenme vakti. Kolay gelsin” diyerek oradan ayrıldılar.

“EKİBİMİZ MÜKEMMEL”

Öte yandan hoş oyuncu Selma Ergeç, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir AVM’den çıkarken objektiflere yansımıştı. Kameraları karşısında görünce çok ivedisi olduğunu söyleyen Selma Ergeç, “Randevum vardı, ona geç kaldım” diyerek, ayaküstü basın mensuplarıyla konuşmuştu.

Ünlü oyuncu, “Camdaki Kız’ın seti başladı, sete gidip geliyorum. Grubumuz çok tatlı olduğu için her şey mükemmel” açıklamasını yaptıktan sonra aracına binmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir